Chyby dealera

 

  Zde se dozvíte jak jednak pokavaď Váš Dealer uděla chybu:

   

   

  Pokud je dealerem omylem otočena první rozdávaná karta, je vyhlášena chyba a rozdává se znovu. Pokud je omylem otočena jakákoli následující rozdávaná karta, pokračuje se v rozdávání. Hráč si otočenou kartu nesmí nechat. Poté, co jsou rozdány karty všem hráčům, dealer nahradí otočenou kartu, kterou hráči odebere. Tato karta pak nahrazuje první spálenou kartu. Musí být ukázána všem hráčům.

  Pokud jsou omylem otočeny dvě karty při rozdávání, je vyhlášena chyba a karty jsou rozdány znovu.

  Pokud je při flopu omylem otočena jedna nebo více karet navíc, musí být flop rozdán znovu.

  V tom případě je zbytek karet (mimo již rozdaných hráčům) znovu zamíchán. Spálená karta v tom případě zůstává na stole. Po zamíchání a sejmutí se rozdá flop znovu. Další karta se již nepálí.

  Pokud je čtvrtá karta vyložena ještě před uzavřením Druhého kola sázek, je tato karta prohlášena "mimo hru". Je dokončeno sázení, je spálena karta a poté vyložen Turn. Po dalším kole sázek dealer zamíchá celý balíček karet, které ještě nejsou ve hře, včetně té, která byla označena "mimo hru", ale nikoli včetně spálených karet. Poté je vyložen River. V případě, že je River vyložen před uzavřením sázek, postupuje se stejně.

  Pokud dealer omylem rozdá jednomu hráči kartu navíc, je tato karta vrácena dealerovi a použita jako "spálená". Pokud je omylen rozdána více než jedna karta navíc, jde o chybu a rozdávání se opakuje celé.

  Dopočujeme hrát pokr v kasinu Unibet, kde máte možnost získat až 100 dolarů zdarma.


Vyhledávání

© 2008 - 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode