Ruleta

Tyto stránky Vám nastíní ruletní systémy a osvětí, jak hrát (nejen) online ruletu a zvýšit šanci na výhru v ní. Naklonit si štěstí na stranu hráče není nemožné.

Je určitě dobrý nápad, abyste se seznámili s pravidly rulety před skokem do hry v online kasinu. Tato stránka představuje pravidla rulety stejně tak, jako ruletní systémy, takže přesně víte, jak hrát, co očekávat a jak zvýšit šanci na úspěch při této úžasné hře.

První věc, kterou potřebujete vědět při ruletní hře je hrací minimum a maximum rulety. Limity se různí, ale pro naše potřeby jsou nejvhodnější kasína, u kterých jsou co nejnižší limity (alespoň pro většinu hráčů). Na výběr máte zpravidla z několika stolů rulety, kde vybíráte jednotlivé limity stolů - u většiny kasín je u nejmenšího stolu minimální sázka 0,1 Euro a maximální 50 Euro (nebo dohromady ze všech sázek 50 Euro). Dalšími omezeními jsou jednotlivé sázky - maximální sázka na jednotlivé číslo, barvu a tak dále. Díky tomuto získává kasíno určitou výhodu, protože nelze donekonečna uplatňovat progresivní sázení a tím překonat případné velmi dlouhé špatné série. Vhodnou herní strategií (ruletními systémy) však i toto riziko lze výrazně snížit.

Na začátku hry si tedy vyberete, v jak vysokých žetonech se budete pohybovat, od toho se pak odvíjí samotná hodnota žetonů. Žetony jsou barevně odlišeny a seřazeny vedle sebe podle hodnoty. Vyberete žeton, který chcete vsadit a v grafickém prostředí rulety začnete uskutečňovat sázky.

Obrovskou výhodou internetových kasín je, že po registraci můžete hrát i bez vložených peněz a tím získávat zkušenosti bez rizika. Až budete připraveni, jednoduše pošlete do kasína peníze a můžete hrát na ostro (nebo peníze nemusíte poslat nikdy a můžete stále hrát pouze pro zábavu v profesionálním prostředí kasína :-) )


Více informací o naklonění si rulety v sekci ruletní systémy.

O výhrách v ruletě v menu výplaty rulety.

Seznam prověřených kasín.

Podívejte se do slovníčku, pokud si nejste jisti co jaký výraz znamená.

Chcete si zahrát ruletu? Online ruleta zde.

Novinky

EURO 21let

19.06.2015 15:02
3 Extra nabídky na EURO do 21 let: Máme tu bonus od kasína unibet pro nadšence do sázek nepromarněte příložitost a šáhněte po této výhodě. Sázka bez rizika až 300 Kč Extra 150 Kč zdarma pro všechny, kdo se zapojí, pokud ČR vyhraje EURO  5 zatočení zdarma na hře...
>>

Unibet - casino bonus

19.04.2015 13:00
Uvítací balíček Casina Unibet   1. Vkladový bonus 100% Váš 1. vklad zdvojnásobíme až do 2500Kč! Otevřete si u Unibetu účet, vložte a získejte až 2500Kč na hru do Casina! 2. 5 zatočení zdarma na Lights Dále máme pro všechny nové hráče dárek v...
>>

Začátek hraní rulety

11.03.2015 15:20
Ahoj lidi, chtěl bych se vám představit. Jmenuji se Matěj. Pracuji jako realitní makléř a je mi 33 let. Chtěl bych se podělit o svůj přiběh, který sem pracovně nazval  "ruleta". Byl páteční večer a já jsem právě přišel ztahaný z práce domů. Udělal jsem si něco k snědku a jako každý pátek sem...
>>
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Vyhledávání

© 2008 - 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode