Ruleta

Tyto stránky Vám nastíní ruletní systémy a osvětí, jak hrát (nejen) online ruletu a zvýšit šanci na výhru v ní. Naklonit si štěstí na stranu hráče není nemožné.

Je určitě dobrý nápad, abyste se seznámili s pravidly rulety před skokem do hry v online kasinu. Tato stránka představuje pravidla rulety stejně tak, jako ruletní systémy, takže přesně víte, jak hrát, co očekávat a jak zvýšit šanci na úspěch při této úžasné hře.

První věc, kterou potřebujete vědět při ruletní hře je hrací minimum a maximum rulety. Limity se různí, ale pro naše potřeby jsou nejvhodnější kasína, u kterých jsou co nejnižší limity (alespoň pro většinu hráčů). Na výběr máte zpravidla z několika stolů rulety, kde vybíráte jednotlivé limity stolů - u většiny kasín je u nejmenšího stolu minimální sázka 0,1 Euro a maximální 50 Euro (nebo dohromady ze všech sázek 50 Euro). Dalšími omezeními jsou jednotlivé sázky - maximální sázka na jednotlivé číslo, barvu a tak dále. Díky tomuto získává kasíno určitou výhodu, protože nelze donekonečna uplatňovat progresivní sázení a tím překonat případné velmi dlouhé špatné série. Vhodnou herní strategií (ruletními systémy) však i toto riziko lze výrazně snížit.

Na začátku hry si tedy vyberete, v jak vysokých žetonech se budete pohybovat, od toho se pak odvíjí samotná hodnota žetonů. Žetony jsou barevně odlišeny a seřazeny vedle sebe podle hodnoty. Vyberete žeton, který chcete vsadit a v grafickém prostředí rulety začnete uskutečňovat sázky.

Obrovskou výhodou internetových kasín je, že po registraci můžete hrát i bez vložených peněz a tím získávat zkušenosti bez rizika. Až budete připraveni, jednoduše pošlete do kasína peníze a můžete hrát na ostro (nebo peníze nemusíte poslat nikdy a můžete stále hrát pouze pro zábavu v profesionálním prostředí kasína :-) )


Více informací o naklonění si rulety v sekci ruletní systémy.

O výhrách v ruletě v menu výplaty rulety.

Seznam prověřených kasín.

Podívejte se do slovníčku, pokud si nejste jisti co jaký výraz znamená.

Chcete si zahrát ruletu? Online ruleta zde.

Novinky

Turnaje v Unibetu

26.09.2015 09:01
Unibet podporuje i turnaje v kasinu. Zúčastnit se může každý. O co jde ? Je možnost výhrat každý den.   Hrát můžete dva hlavní typy turnajů: Nejvyšší výhra z jednoho zatočení Nejlepší výsledek (= dosažená výhra) v několika po sobě jdoucích kolech točení (většinou ve dvaceti)   Tyto...
>>

Lehké úpravy webu

24.09.2015 18:08
Dnes se upravila sekce kasína - unibet. Z důvodu neaktuálních informací. - doplnění informace o aktualních bonusech - přepis textu - další info o kasínu, které doporučuje náš web   Ruletě zdar hrajemeruletu.cz
>>

Finále Wimbledonu Akce

12.07.2015 14:06
Finále Wimbledonu Kdo vyhraje hrající legenda Federer či Djokovič využijte aktualního bonusu v kasíně unibet - vice info níže. Máme pro tebe další důvod, proč si na Unibetu vsadit na mužské finále Wimbledonu. Uzavři libovolnou předzápasovou nebo live sázku na finále mužů v minimální hodnotě 150 Kč...
>>
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vyhledávání

© 2008 - 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode