Ruleta

Tyto stránky Vám nastíní ruletní systémy a osvětí, jak hrát (nejen) online ruletu a zvýšit šanci na výhru v ní. Naklonit si štěstí na stranu hráče není nemožné.

Je určitě dobrý nápad, abyste se seznámili s pravidly rulety před skokem do hry v online kasinu. Tato stránka představuje pravidla rulety stejně tak, jako ruletní systémy, takže přesně víte, jak hrát, co očekávat a jak zvýšit šanci na úspěch při této úžasné hře.

První věc, kterou potřebujete vědět při ruletní hře je hrací minimum a maximum rulety. Limity se různí, ale pro naše potřeby jsou nejvhodnější kasína, u kterých jsou co nejnižší limity (alespoň pro většinu hráčů). Na výběr máte zpravidla z několika stolů rulety, kde vybíráte jednotlivé limity stolů - u většiny kasín je u nejmenšího stolu minimální sázka 0,1 Euro a maximální 50 Euro (nebo dohromady ze všech sázek 50 Euro). Dalšími omezeními jsou jednotlivé sázky - maximální sázka na jednotlivé číslo, barvu a tak dále. Díky tomuto získává kasíno určitou výhodu, protože nelze donekonečna uplatňovat progresivní sázení a tím překonat případné velmi dlouhé špatné série. Vhodnou herní strategií (ruletními systémy) však i toto riziko lze výrazně snížit.

Na začátku hry si tedy vyberete, v jak vysokých žetonech se budete pohybovat, od toho se pak odvíjí samotná hodnota žetonů. Žetony jsou barevně odlišeny a seřazeny vedle sebe podle hodnoty. Vyberete žeton, který chcete vsadit a v grafickém prostředí rulety začnete uskutečňovat sázky.

Obrovskou výhodou internetových kasín je, že po registraci můžete hrát i bez vložených peněz a tím získávat zkušenosti bez rizika. Až budete připraveni, jednoduše pošlete do kasína peníze a můžete hrát na ostro (nebo peníze nemusíte poslat nikdy a můžete stále hrát pouze pro zábavu v profesionálním prostředí kasína :-) )


Více informací o naklonění si rulety v sekci ruletní systémy.

O výhrách v ruletě v menu výplaty rulety.

Seznam prověřených kasín.

Podívejte se do slovníčku, pokud si nejste jisti co jaký výraz znamená.

Chcete si zahrát ruletu? Online ruleta zde.

Novinky

Vánoční Poker AKCE!

30.11.2010 15:41
Užijte si Vánoce v ParadisePoker! Čeká na vás adventní kalendář s výhrami za 2.500.000 Kč! Každý den od 1. do 23.12. se můžete těšit na dárek! Připravili jsme pro vás turnaje zdarma o 50.000 Kč, iPhony a startovné do turnaje o €75.000, garantované turnaje se zdvojnásobeným a ztrojnásobeným...
>>

Nenechte si ujít příležitost

24.11.2010 16:08
Vsadťe si na turnaj World Tour Finals Nabizí se Vám i sázka na našeho hráče Tomaše Berdycha, který boužel svůj první zápas prohrál s Djokovičem.  
>>

Akce Unibet

24.10.2010 13:06
Akční nabídka: Spojte tento víkend příjemné s užitečným... Pokud od pátku 22. října 00:01 hod. do neděle 24. října 23:59 hod. vsadíte min. 10 Eur (250 Kč) na automat Mega Fortune a získáte bonus 5 protočení zdarma na video automat Gonzo´s Quest! Celkovou výši sázky 10...
>>
<< 8 | 9 | 10 | 11 | 12 >>

Vyhledávání

© 2008 - 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode