Ruleta

Tyto stránky Vám nastíní ruletní systémy a osvětí, jak hrát (nejen) online ruletu a zvýšit šanci na výhru v ní. Naklonit si štěstí na stranu hráče není nemožné.

Je určitě dobrý nápad, abyste se seznámili s pravidly rulety před skokem do hry v online kasinu. Tato stránka představuje pravidla rulety stejně tak, jako ruletní systémy, takže přesně víte, jak hrát, co očekávat a jak zvýšit šanci na úspěch při této úžasné hře.

První věc, kterou potřebujete vědět při ruletní hře je hrací minimum a maximum rulety. Limity se různí, ale pro naše potřeby jsou nejvhodnější kasína, u kterých jsou co nejnižší limity (alespoň pro většinu hráčů). Na výběr máte zpravidla z několika stolů rulety, kde vybíráte jednotlivé limity stolů - u většiny kasín je u nejmenšího stolu minimální sázka 0,1 Euro a maximální 50 Euro (nebo dohromady ze všech sázek 50 Euro). Dalšími omezeními jsou jednotlivé sázky - maximální sázka na jednotlivé číslo, barvu a tak dále. Díky tomuto získává kasíno určitou výhodu, protože nelze donekonečna uplatňovat progresivní sázení a tím překonat případné velmi dlouhé špatné série. Vhodnou herní strategií (ruletními systémy) však i toto riziko lze výrazně snížit.

Na začátku hry si tedy vyberete, v jak vysokých žetonech se budete pohybovat, od toho se pak odvíjí samotná hodnota žetonů. Žetony jsou barevně odlišeny a seřazeny vedle sebe podle hodnoty. Vyberete žeton, který chcete vsadit a v grafickém prostředí rulety začnete uskutečňovat sázky.

Obrovskou výhodou internetových kasín je, že po registraci můžete hrát i bez vložených peněz a tím získávat zkušenosti bez rizika. Až budete připraveni, jednoduše pošlete do kasína peníze a můžete hrát na ostro (nebo peníze nemusíte poslat nikdy a můžete stále hrát pouze pro zábavu v profesionálním prostředí kasína :-) )


Více informací o naklonění si rulety v sekci ruletní systémy.

O výhrách v ruletě v menu výplaty rulety.

Seznam prověřených kasín.

Podívejte se do slovníčku, pokud si nejste jisti co jaký výraz znamená.

Chcete si zahrát ruletu? Online ruleta zde.

Novinky

Manchester United vs Aston Villa

01.02.2011 17:50
Chtěl bych upozornit na tento zajímavý zápas. Dokáže Aston Vila porazit Manu na Old Trafford? V úterý večer se to dozvíme. Kasíno unibet nabízí tento kurz: 1. 1.33     X. 4.75    2. 9.00 Neváhejte a vsaďte jsi!
>>

Nadal vs Federer

20.01.2011 16:50
Australian Open: První grandslam sezóny Australian Open slibuje skutečně nepřeberné množství sázkových příležitostí s nabídkou více než 100 sázek každý den, proto doporučujeme zůstat naladěni "na programu Unibetu" a sázet kdekoliv a kdykoliv budete mít tip. Sázejte už...
>>

Napište nám!

04.12.2010 22:14
Hráči, podělte se, jaké používáte ruletní systémy a jaké máte výsledky.  Rádi zde uveřejníme Vámi popsané ruletní systémy a praktické zkušenosti. Zašlete nám email na ruleta@roulettemanual.com a předávejme zkušenosti dalším hráčům.  
>>
<< 8 | 9 | 10 | 11 | 12 >>

Vyhledávání

© 2008 - 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode