Ruleta

Tyto stránky Vám nastíní ruletní systémy a osvětí, jak hrát (nejen) online ruletu a zvýšit šanci na výhru v ní. Naklonit si štěstí na stranu hráče není nemožné.

Je určitě dobrý nápad, abyste se seznámili s pravidly rulety před skokem do hry v online kasinu. Tato stránka představuje pravidla rulety stejně tak, jako ruletní systémy, takže přesně víte, jak hrát, co očekávat a jak zvýšit šanci na úspěch při této úžasné hře.

První věc, kterou potřebujete vědět při ruletní hře je hrací minimum a maximum rulety. Limity se různí, ale pro naše potřeby jsou nejvhodnější kasína, u kterých jsou co nejnižší limity (alespoň pro většinu hráčů). Na výběr máte zpravidla z několika stolů rulety, kde vybíráte jednotlivé limity stolů - u většiny kasín je u nejmenšího stolu minimální sázka 0,1 Euro a maximální 50 Euro (nebo dohromady ze všech sázek 50 Euro). Dalšími omezeními jsou jednotlivé sázky - maximální sázka na jednotlivé číslo, barvu a tak dále. Díky tomuto získává kasíno určitou výhodu, protože nelze donekonečna uplatňovat progresivní sázení a tím překonat případné velmi dlouhé špatné série. Vhodnou herní strategií (ruletními systémy) však i toto riziko lze výrazně snížit.

Na začátku hry si tedy vyberete, v jak vysokých žetonech se budete pohybovat, od toho se pak odvíjí samotná hodnota žetonů. Žetony jsou barevně odlišeny a seřazeny vedle sebe podle hodnoty. Vyberete žeton, který chcete vsadit a v grafickém prostředí rulety začnete uskutečňovat sázky.

Obrovskou výhodou internetových kasín je, že po registraci můžete hrát i bez vložených peněz a tím získávat zkušenosti bez rizika. Až budete připraveni, jednoduše pošlete do kasína peníze a můžete hrát na ostro (nebo peníze nemusíte poslat nikdy a můžete stále hrát pouze pro zábavu v profesionálním prostředí kasína :-) )


Více informací o naklonění si rulety v sekci ruletní systémy.

O výhrách v ruletě v menu výplaty rulety.

Seznam prověřených kasín.

Podívejte se do slovníčku, pokud si nejste jisti co jaký výraz znamená.

Chcete si zahrát ruletu? Online ruleta zde.

Novinky

Vstupní bonus pro nové hráče

29.08.2011 10:24
Už jste natrénovali hry na online automatech zdarma, vyzkoušeli jste ruletu či blackjack hrát pro zábavu a cítíte, že nyní přišel ten správný čas, zkusit hrát o peníze? Všem novým hráčům nabízí kasíno Unibet vstupní bonus 100% k prvnímu vkladu do hry až do výše 2500...
>>

Ruleta bez registrace

12.06.2011 21:01
Nezapomeňte si zahrát zdarma ruletu bez registrace. Zahrajte si zde zdarma na stránkách a vyzkoušejte si ruletní systémy bez rizika. Online ruleta zdarma.
>>

Unibet zvedá bonus pro nové hráče

02.06.2011 15:37
 Unibet        Kasíno unibet nově zvedá bonus do kasína až na částku 2500 Kč. Bonus získáte tak, že na svůj účet v unibet kasínu pošlete svůj první vklad a ten Vám kasíno zdvojnásobí. Pozor tento bonus platí pouze pro nové hráče. Více informací se dozvíte na...
>>
<< 6 | 7 | 8 | 9 | 10 >>

Vyhledávání

© 2008 - 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode