Ruleta

Tyto stránky Vám nastíní ruletní systémy a osvětí, jak hrát (nejen) online ruletu a zvýšit šanci na výhru v ní. Naklonit si štěstí na stranu hráče není nemožné.

Je určitě dobrý nápad, abyste se seznámili s pravidly rulety před skokem do hry v online kasinu. Tato stránka představuje pravidla rulety stejně tak, jako ruletní systémy, takže přesně víte, jak hrát, co očekávat a jak zvýšit šanci na úspěch při této úžasné hře.

První věc, kterou potřebujete vědět při ruletní hře je hrací minimum a maximum rulety. Limity se různí, ale pro naše potřeby jsou nejvhodnější kasína, u kterých jsou co nejnižší limity (alespoň pro většinu hráčů). Na výběr máte zpravidla z několika stolů rulety, kde vybíráte jednotlivé limity stolů - u většiny kasín je u nejmenšího stolu minimální sázka 0,1 Euro a maximální 50 Euro (nebo dohromady ze všech sázek 50 Euro). Dalšími omezeními jsou jednotlivé sázky - maximální sázka na jednotlivé číslo, barvu a tak dále. Díky tomuto získává kasíno určitou výhodu, protože nelze donekonečna uplatňovat progresivní sázení a tím překonat případné velmi dlouhé špatné série. Vhodnou herní strategií (ruletními systémy) však i toto riziko lze výrazně snížit.

Na začátku hry si tedy vyberete, v jak vysokých žetonech se budete pohybovat, od toho se pak odvíjí samotná hodnota žetonů. Žetony jsou barevně odlišeny a seřazeny vedle sebe podle hodnoty. Vyberete žeton, který chcete vsadit a v grafickém prostředí rulety začnete uskutečňovat sázky.

Obrovskou výhodou internetových kasín je, že po registraci můžete hrát i bez vložených peněz a tím získávat zkušenosti bez rizika. Až budete připraveni, jednoduše pošlete do kasína peníze a můžete hrát na ostro (nebo peníze nemusíte poslat nikdy a můžete stále hrát pouze pro zábavu v profesionálním prostředí kasína :-) )


Více informací o naklonění si rulety v sekci ruletní systémy.

O výhrách v ruletě v menu výplaty rulety.

Seznam prověřených kasín.

Podívejte se do slovníčku, pokud si nejste jisti co jaký výraz znamená.

Chcete si zahrát ruletu? Online ruleta zde.

Novinky

Liga mistrů je opět tady

13.03.2013 11:56
Samozřejmě kasino unibet příchází s něčím co Vás potěší. Využijte naši jedinečnou pojistku na všechny zápasy letošního ročníku Ligy mistrů. Kromě jedné z nejširších nabídek sázek na všechna utkání Ligy mistrů, jsme si pro vás nyní připravili pojistku na vrácení peněz, pokud utkání...
>>

Unibet slaví 15.výročí svého působení

01.11.2012 13:07
U této příležitosti kasíno unibet nabízí všem sportovním sázejcím soutěž o dovolenou snů. Vítěz pojede na ostrov Sv. Martina v Karibiku, takže neváhajete a připojte se. Tento zájezd má hodnotu 100 000 Kč.  Druhý a třetí získá cestovní kupón v hodnotě 25 tisíc.   K pravdilám...
>>

Systém od čtenáře

29.08.2011 10:34
Vyzkoušejte zajímavý systém, který nám přišel od hráče Michala. ---------------------------------------------------------------------------------------   Doporučuji k odzkoušení svůj systém.   Není to nic extra světoborného a už vůbec ne nového, ale funguje to velmi, velmi...
>>
<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>

Vyhledávání

© 2008 - 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode