Ruleta

Tyto stránky Vám nastíní ruletní systémy a osvětí, jak hrát (nejen) online ruletu a zvýšit šanci na výhru v ní. Naklonit si štěstí na stranu hráče není nemožné.

Je určitě dobrý nápad, abyste se seznámili s pravidly rulety před skokem do hry v online kasinu. Tato stránka představuje pravidla rulety stejně tak, jako ruletní systémy, takže přesně víte, jak hrát, co očekávat a jak zvýšit šanci na úspěch při této úžasné hře.

První věc, kterou potřebujete vědět při ruletní hře je hrací minimum a maximum rulety. Limity se různí, ale pro naše potřeby jsou nejvhodnější kasína, u kterých jsou co nejnižší limity (alespoň pro většinu hráčů). Na výběr máte zpravidla z několika stolů rulety, kde vybíráte jednotlivé limity stolů - u většiny kasín je u nejmenšího stolu minimální sázka 0,1 Euro a maximální 50 Euro (nebo dohromady ze všech sázek 50 Euro). Dalšími omezeními jsou jednotlivé sázky - maximální sázka na jednotlivé číslo, barvu a tak dále. Díky tomuto získává kasíno určitou výhodu, protože nelze donekonečna uplatňovat progresivní sázení a tím překonat případné velmi dlouhé špatné série. Vhodnou herní strategií (ruletními systémy) však i toto riziko lze výrazně snížit.

Na začátku hry si tedy vyberete, v jak vysokých žetonech se budete pohybovat, od toho se pak odvíjí samotná hodnota žetonů. Žetony jsou barevně odlišeny a seřazeny vedle sebe podle hodnoty. Vyberete žeton, který chcete vsadit a v grafickém prostředí rulety začnete uskutečňovat sázky.

Obrovskou výhodou internetových kasín je, že po registraci můžete hrát i bez vložených peněz a tím získávat zkušenosti bez rizika. Až budete připraveni, jednoduše pošlete do kasína peníze a můžete hrát na ostro (nebo peníze nemusíte poslat nikdy a můžete stále hrát pouze pro zábavu v profesionálním prostředí kasína :-) )


Více informací o naklonění si rulety v sekci ruletní systémy.

O výhrách v ruletě v menu výplaty rulety.

Seznam prověřených kasín.

Podívejte se do slovníčku, pokud si nejste jisti co jaký výraz znamená.

Chcete si zahrát ruletu? Online ruleta zde.

Novinky

Unibet a sázení přes mobil

14.01.2015 16:05
280Kč na vaši 1. mobilní sázku Pokud jste si ještě nikdy nevsadili přes mobil, tak právě přišla ta pravá šance! Vsaďte za alespoň 280Kč (10€) přes váš mobil, a v případě, že vaše 1. mobilní sázka bude nevýherní, získáte bonus 280Kč (10€) zpět na váš účet! Znáte...
>>

Nový systém

12.01.2015 14:33
Zdravím,     pro všechny ruletníky mám dobrou zprávu. Po delší odmlce tu máme nový systém pro hráče. Tento systém počítá s tím, že již vytočena čísla na ruletě opětovně padnou. Jistě jste si již jako zkušenější hráči všimli, že ruleta s oblibou výtačí opakovaně padlá čísla a tento...
>>

Jsme zpátky

11.01.2015 13:36
Zdravíme všechny příznivce malého či velkého hazardu.    - Chtěli bychom se omluvit za náš 2 roční výpadek stránek. Boužel jsme měli určité technické problémy, které jsme nebyli schopni vyřešit. Každopádně počínaje dneškem 11.1.2015 jsme zaktivnili naše stránky a budeme rádi pokavaď si k...
>>
<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>

Vyhledávání

© 2008 - 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode