Ruleta

Tyto stránky Vám nastíní ruletní systémy a osvětí, jak hrát (nejen) online ruletu a zvýšit šanci na výhru v ní. Naklonit si štěstí na stranu hráče není nemožné.

Je určitě dobrý nápad, abyste se seznámili s pravidly rulety před skokem do hry v online kasinu. Tato stránka představuje pravidla rulety stejně tak, jako ruletní systémy, takže přesně víte, jak hrát, co očekávat a jak zvýšit šanci na úspěch při této úžasné hře.

První věc, kterou potřebujete vědět při ruletní hře je hrací minimum a maximum rulety. Limity se různí, ale pro naše potřeby jsou nejvhodnější kasína, u kterých jsou co nejnižší limity (alespoň pro většinu hráčů). Na výběr máte zpravidla z několika stolů rulety, kde vybíráte jednotlivé limity stolů - u většiny kasín je u nejmenšího stolu minimální sázka 0,1 Euro a maximální 50 Euro (nebo dohromady ze všech sázek 50 Euro). Dalšími omezeními jsou jednotlivé sázky - maximální sázka na jednotlivé číslo, barvu a tak dále. Díky tomuto získává kasíno určitou výhodu, protože nelze donekonečna uplatňovat progresivní sázení a tím překonat případné velmi dlouhé špatné série. Vhodnou herní strategií (ruletními systémy) však i toto riziko lze výrazně snížit.

Na začátku hry si tedy vyberete, v jak vysokých žetonech se budete pohybovat, od toho se pak odvíjí samotná hodnota žetonů. Žetony jsou barevně odlišeny a seřazeny vedle sebe podle hodnoty. Vyberete žeton, který chcete vsadit a v grafickém prostředí rulety začnete uskutečňovat sázky.

Obrovskou výhodou internetových kasín je, že po registraci můžete hrát i bez vložených peněz a tím získávat zkušenosti bez rizika. Až budete připraveni, jednoduše pošlete do kasína peníze a můžete hrát na ostro (nebo peníze nemusíte poslat nikdy a můžete stále hrát pouze pro zábavu v profesionálním prostředí kasína :-) )


Více informací o naklonění si rulety v sekci ruletní systémy.

O výhrách v ruletě v menu výplaty rulety.

Seznam prověřených kasín.

Podívejte se do slovníčku, pokud si nejste jisti co jaký výraz znamená.

Chcete si zahrát ruletu? Online ruleta zde.

Novinky

Trošku historie

24.02.2015 11:19
Ruleta a trocha historie Několik lidí tvrdí, že ruleta jako taková se dostala do Evropy ze staré Číny přes obchodníky z dálného východu. Další a všeobecně znamější názor je takový, že ji vymyslel v 18. století matematik a fyzik Blaise Pascal. Původně nebyla zamýšlená jako hazardní hra. Poprvé se v...
>>

Unibet Laola - Největší fotbalové bitvy

04.02.2015 19:02
Speciál k těm největším fotbalovým zápasům.   Vsaďte si na jeden z vybraných zápasů 300 kč a zvolte si jeden z bonusů   jedná se o tyto zápasy: Atl.Madrid - Real Madrid       7.února AS Řím -...
>>

Unibet a Australian OPEN

16.01.2015 14:37
Australian OPEN Vracíme všechny prohrávající sázky na celkového vítěze, pokud na turnaji zvítězí Roger Federer. Takže, pokud si vsadíš jako celkového vítěze Djokoviče před začátkem turnaje a Federer nakonec vyhraje celý turnaj, vratíme ti tvou 1. sázku na celkového vítěze zpět. Vracíme všechny...
>>
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Vyhledávání

© 2008 - 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode