Zkušenosti

Datum
Vložil
Titulek

Re: Smart

Rosťa: Mám N-Spin analyzer, otevrel mi celkem oci. Pokud jeste nekdo hraje Martingale, 63 nebo jakykoliv system, kterych je na netu mraky, driv nebo pozdeji skoncite na NULE. Sam jsem si vygeneroval nejdelsi N serie u vsech systemu, i modifikacemi jako wait martingale apod., vsechno je ztratove. Zatim jsem dospel k nazoru, ze nejefektivnejsi sazky jsou sazky napr. na 30 a vice cisel, chytrym systemem streetu, sixlinu a ctveric ci splitu, ted jen najit, jak vse zkloubit, aby pri kazdem protoceni ruletou byla pokryta temer vsechna cisla a zisk byl neustale. I kdyz nejsou pokryta dokonce 3 cisla, N serie muze byt 6 !!! Jak pote chcete ulplatnovat progresi, je to nerealne, pri sazkach na vetsinu cisel progresi nelze realizovat, zato vsak vyplatni pomer je hodne lakavy. Class A zatim nemam, tam to lze rychle overit. A verte mi pratele, ze pokud ma nekdo ZISKOVY system, ktery hraje dlouhodobe, necha si ho pro sebe a nebude ho prodavat (proc by to delal, ze? Z dobryho pocitu? Hahah a navic by riskoval, ze jeho system zakoupi nejaky spion z kasin, ktery se podle systemu nauci bojovat nejakym zpusobem, i kdyz to neni pravdepodobne)....verim, ze par desitek lidi z CZ se tim zivi a jsou financne nezavisli, ovsem takovy vam jej nikdy nesdeli. Inu, Rosťo, muzem si napsat, mail je: gab92@safe-mail.net

Zpět na diskuzi

Vyhledávání

© 2008 - 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode